Na obiekcie Estadio Benito Villamarín dnia 2024-01-21 17:30 miało miejsce spotkanie Real Betis kontra Barcelona - końcowy wynik 2-4

Wczorajszy wieczór przyniósł emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Real Betis i Barcelona. Spotkanie, które odbyło się na Estadio Benito Villamarín, zakończyło się zwycięstwem Barcelony 4-2, po dynamicznym starciu w ramach La Liga kolejki 21.

Mecz Real Betis - Barcelona: Barça zwycięża 4-2 po zaciętym starciu

Mecz pomiędzy drużynami Real Betis i Barcelona rozegrany został w ramach 21. kolejki La Liga na Estadio Benito Villamarín. Spotkanie było prawdziwą ucztą dla kibiców, pełne emocji, zwrotów akcji i pięknych bramek. Sędzią głównym spotkania był Jesus Gil Manzano z Hiszpanii.

Początek meczu należał do obu drużyn, ale to Barcelona szybko przejęła inicjatywę. W 21. minucie Ferran Torres otworzył wynik meczu, wykorzystując asystę Pedriego. Barcelona prowadziła 1-0 do przerwy, a Real Betis próbowało odrobić straty.

W drugiej połowie Ferran Torres ponownie trafił do siatki, podnosząc prowadzenie Barcelony na 2-0. Jednak Real Betis nie zamierzało się poddać i zaczęło naciskać. W rezultacie, Isco zdobył bramkę dla gospodarzy, a tylko trzy minuty później ponownie trafił do siatki, doprowadzając do wyrównania 2-2.

Emocje sięgały zenitu, a kibice na Estadio Benito Villamarín wiwatowali dla swoich drużyn. W doliczonym czasie gry, Barcelona zdołała jednak odzyskać prowadzenie za sprawą João Félix, a tuż po nim Ferran Torres zdobył swoją trzecią bramkę w meczu, ustalając wynik na 4-2 dla Barcelony.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki. Abner Vinícius z Real Betis oraz Frenkie de Jong i Vitor Roque z Barcelony zostali ukarani przez sędziego.

Mecz zakończył się zwycięstwem Barcelony 4-2, a obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, dostarczając kibicom mnóstwo emocji. Następne mecze dla Real Betis to starcia z Mallorcą, Getafe i Cadiz, natomiast Barcelona zmierzy się z Athletic Club, Villarrealem i Osasuną.